بسته کامل منابع آزمون MSRT وزارت علوم

بسته کامل منابع آزمون MSRT وزارت علوم

مهمترین ابزار لازم برای قبولی در یک آزمون داشتن منابع حرفه ای و کامل است. بسته کامل منابع آزمون MSRT فست زبان شامل ۳ کتاب منحصر بفرد به همراه کتابچه اختصاصی شنیداری (Listening) فست زبان می باشد.


سطح سوالات آزمون زبان MSRT وزارت علوم که ویژه دانشجویان دکتری می باشد در حد آزمون تافل می باشد لذا در اختیار داشتن منابع خوب و کامل برای قبولی در آن الزامی است. 

معرفی بسته کامل منابع آزمون MSRT

کتاب گرامر جامع آزمون های زبان Fast Grammar

 این کتاب با تشریح و توضیح مهارت‌ های گرامری ۶۰ گانه کتاب تافل لانگمن و به‌ همراه مثال‌ ها و تمرین‌ های متعدد با ترجمه فارسی، بعنوان یک کتاب منبع خوب و جامع برای داوطلبان تمامی آزمون‌ های زبان دکتری توصیه می شود. همچنین کتاب Fast Grammar شامل نمونه سوالات آزمون MSRT با پاسخ تشریحی نیز می باشد.
برای آشنایی بیشتر با کتاب Fast Grammar استاد مهرداد زنگیه وندی و دانلود یک فصل رایگان کتاب کلیک کنید.

کتاب Fast Vocab

 شامل لغات مهم دورۀ دبیرستان، لغات کتاب‌ هایی چون ۵۰۴ واژه، ۴۰۰ لغت ضروری تافل، واژگان ضروری تافل Essential Words for TOEFL و ۱۱۰۰ واژه بارونز است که با استفاده از روش ابداعی و بی‌ نظیر ارایۀ لغات در کنار مترادف‌ های آنها و با وسواسی خاص و به سبکی آکادمیک به ترتیب ساده به دشوار، برای شما عزیزان آماده گردیده است. در این کتاب، پس از تجزیه و تحلیل آزمون‌ های مختلف دکتری، واژگان مهم و پر تست آزمون های زبان دکتری استخراج شد. سپس این لغات را اولویت‌ بندی نموده و نکات تکمیلی را نیز اضافه کردیم. این کتاب بدون شک برترین منبع واژگان آزمون MSRT است.
برای آشنایی بیشتر با کتاب Fast Vocab استاد مهرداد زنگیه وندی و دانلود یک فصل رایگان کتاب کلیک کنید.

پیشنهاد بعدی  معرفی کامل منابع آزمون MSRT

کتاب درک مطلب جامع آزمون های زبان Fast Reading

 این کتاب شامل مهارت های کتاب تافل لانگمن و کتاب TOEFL Reading Flash می باشد و به زبان فارسی تالیف شده است. همچنین در پایان هر درس و در انتهای کتاب نیز نمونه سوالات ریدینگ با پاسخ تشریحی و کلیدی برای داوطلبان آزمون های زبان دکتری تهیه شده است.
برای دانلود یک فصل رایگان کلیک کنید.

کتابچه شنیداری انحصاری فست زبان: این کتابچه (جزوه) فارسی شامل مهارت های شنیداری آزمون MSRT می باشد که از کتاب تافل لانگمن استخراج شده است.

نکته مهم: این منابع تالیف استاد مهرداد زنگیه وندی و چاپ انتشارات جنگل هستند و پرفروش‌ترین منابع دو سال اخیر آزمون های زبان دکتری در ایران می باشند.

کانال آموزشی فست زبان: https://t.me/fastzaban
انجمن تخصصی پرسش و پاسخ فست زبان: http://forum.fastzaban.com

3 نظر

  1. سلام کتاب فست وکب شما واقعا عالی هستش دسته بندی که برای لغات انجام دادین تو کم کتابی میشه پیدا کرد. من فقط ۱۰ درس از درسهای اون خوندم و میتونم بگم حدود ۱۰ تا تستهای امروز آزمون MSRT مرداد که مترادف خواسته بودن رو تونستم جواب بدم، خواستم تشکری بکنم

  2. باسلام کتاب فست ریدینگ و فست گرامر شما عالی بود و طی ۳ هفته مطالعه تونستم نمره ۶۴ رو تو آزمون MSRT با یکبار آزمون بدست بیارم. متاسفانه با اینکه برای آزمون شنیداری آماده بودم کیفیت پخش بسیار ضعیف بود و صدای مکالمات به گوشم پر از نویز بود بهتر است روی شنیداری سرمایه گذاری نکنید

  3. سلام به همگی و تشکر از مجموعه ی ارزشمند fast zaban
    دوستانی که تا الان چندین بار تجربه ی شرکت در آزمون MSRT رو داشتن امکانش هست یه مقدار اطلاعات در رابطه با بخش شنیداری بدن؟آیا ارزش وقت گذاشتن داره یا خیر؟اگر نداره چطور پاسخ بدیم که حداقل یه نمره ای از بخش شنیداری کسب کنیم؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *