معرفی کامل منابع آزمون MSRT

معرفی کامل منابع آزمون MSRT

آزمون زبان دکتری وزارت علوم، MSRT نام دارد. در این مطلب به بررسی منابع کامل آزمون MSRT خواهیم پرداخت، پس حتما این مطلب را تا آخر مطالعه نمایید.


معرفی آزمون MSRT

آزمون MSRT همانطور که در مطالب قبلی سایت گفتیم در سطح آزمون تافل است و در ۴ مبحث شنیداری، گرامر، درک مطلب و کلوز تست بصورت ۱۰۰ سوال برگزار می شود.

برای آزمون MSRT چی بخونم؟

شاید بزرگترین مشکل داوطلبان آزمون انتخاب منابع مناسب و کامل برای آزمون است. در ادامه منابع انگلیسی و منابع فارسی آزمون MSRT را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

منابع انگلیسی آزمون MSRT

طبق اعلام سامانه آزمون زبان MSRT منابع آزمون، کتابهای تافل لانگمن، TOEFL Grammar Flash، کتاب TOEFL Reading Flash، کتاب لغات ۵۰۴، لغات ضروری تافل و ۱۱۰۰ واژه بارونز از منابع مهم آزمون های تافل و همچنین MSRT می باشد. در انتهای همین مطلب شما عزیزان می توانید این منابع را بصورت فایل pdf و کاملا رایگان دانلود نمایید.
اما چند سوال!
۱. آیا سطح زبان انگلیسی شما مناسب است؟ 
۲. آیا توانایی کافی برای مطالعه و درک مطالب بصورت زبان انگلیسی را دارید؟
۳. آیا نمونه سوالات ادوار گذشته آزمون را در اختیار دارید؟
۴. آیا وقت کافی برای خواندن این منابع چند صد صفحه ای را دارید؟
اگر جواب شما به اندازه کافی قانع کننده نیست لطفا حتما ادامه این مطلب را تا انتها بخوانید.

منابع فارسی آزمون MSRT

شاید در زمینه این آزمون چندین کتاب به زبان فارسی وجود داشته باشد اما آیا همه نیازهای شما را برطرف می کنند. در ادامه می خواهیم منابع فارسی را به شما معرفی کنیم که تمام نیازهای شما را برای قبولی حتمی در کمترین زمان در آزمون MSRT تضمین می کند.

مجموعه کامل Fast برای آزمون MSRT

مجموعه کامل Fast استاد مهرداد زنگیه وندی شامل ۳ کتاب بسیار کامل و جامع برای آزمون شماست. 

کتاب گرامر جامع آزمون‌ های زبان Fast Grammar تالیف استاد مهرداد زنگیه‌ وندی

این کتاب با توضیحات ساده و به اندازه و اجتناب از زیاده گویی‌ های گیج‌ کننده برخی از کتاب‌ های موجود در بازار و ارایۀ پاسخ‌ های کامـــــــلاً تشــریحـــی و تحلیل تمام گزینه‌ ها برای بیش از ۷۵۰ تست توانسته به منبعی کامل برای مخاطبان بدل گردد. همچنین، جالب است بدانید که کتاب گرامر جامع آزمون‌ های زبان Fast Grammar تالیف استاد مهرداد زنگیه‌ وندی تنها منبعی است که شامل سؤالات واقعی ادوار گذشتۀ آزمون‌ هاست و این نکته به داوطلبان کمک می‌ کند تا با نحوۀ طرح سؤال از مباحث گرامری آشنا شوند. این کتاب بروزترین و کامل‌ ترین منبع آزمون MSRT است. 
پیشنهاد بعدی  کتابچه (جزوه) آزمون MSRT فست زبان

کتاب درک مطلب جامع آزمون های زبان Fast Reading

کتاب درک مطلب جامع آزمون‌ های زبان Fast Reading استاد مهرداد زنگیه‌ وندی شامل تشریح مباحث درک مطلب کتاب تافل لانگمن و کتاب TOEFL Reading Flash و پاسخ تشریحی تست‌ های این کتاب‌ ها می‌باشد. توضیحات این کتاب تکنیک‌ های درک مطلب را در پاسخ به سؤالات پیاده می‌ کند. مثلا:
چگونه به سوالات ایده اصلی متن پاسخ دهیم؟
چگونه معنای یک لغت را با استفاده از کلمات دیگر متن پیدا کنیم؟
بله پاسخ همه این مهارت ها و یا سوالات دیگر درک مطلب را با استفاده از این کتاب یاد می گیرید. توضیحات فارسی و روان، مثال های زیاد و کاربردی، نمونه ریدینگ های فراوان با ترجمه فارسی، آموزش لغت سخت متن و چندین مزیت دیگر از ویژگی های جالب توجه این کتاب است.
برای دانلود یک فصل رایگان کلیک کنید.

کتاب لغات Fast Vocab

کتاب Fast Vocab تألیف استاد مهرداد زنگیه‌ وندی نیز شامل لغات کتاب های ۵۰۴ واژه، ۴۰۰ لغت ضروری تافل، واژگان ضروری تافل Essential Words for TOEFL و ۱۱۰۰Words You Need to Know با حجم مناسب و تست های واژگان آزمونهای ادوار گذشته با پاسخ تشریحی است. لغات این کتاب بیش از ۹۰ درصد با واژگان آزمون های ادوار گذشته تطابق داشته اند. در این کتاب از روش علمی و اصولی یادگیری لایتنر برای آموزش و یادگیری لغات استفاده شده است و شما بصورت اصولی یک لغت را با معناهای مختلف یاد می گیرید و هیچ وقت آن را فراموش نخواهید کرد. 

کتابچه شنیداری فست زبان

برای بخش شنیداری (Listening) کتاب کیت (TOEFL Test Preparation Kit ETS) و کتاب TOEFL Actual Testsبه شما کمک می‌ کنند: مطالعۀ این کتاب‌ ها و گوش دادن به فایل‌ های صوتی آن به شرکت کنندگان آزمون MSRT توصیه می‌ شود. همچنین شما عزیزان کتابچۀ ترجمۀ مهارت‌ های لازم برای پاسخ به سؤالات بخش شنیداری تألیف استاد مهرداد زنگیه‌ وندی را بصورت رایگان از اینجا دانلود کنید.

خرید بسته کامل آزمون MSRT فست زبان

نکته: در صورت داشتن هرگونه پرسش درمورد این آزمون می‌ توانید به کانال تلگرامی ما و یا انجمن forum.FastZaban.com مراجعه کنید. در فروم فست زبان هم امکان مشاورۀ رایگان برای شما عزیزان مهیاست و شما می‌ توانید با مراجعه به این قسمت سؤالات خود را مطرح نمایید.
دانلود منابع معرفی شده
کانال آموزش نکات آزمون‌ های تخصصی زبان: https://t.me/fastzaban
فروم تخصصی آزمون‌ های زبان: http://forum.fastzaban.com